Naprakész

építőipari megoldások

Állások

Épületgépész projektvezető

Feladatok

  • projekt előkészítés (tervek ellenőrzése, projektek költségvetésének, illetve előzetes költségkalkulációnak elkészítése)
  • projektek koordinálása, teljes körű lebonyolítása, kapcsolódó dokumentáció kezelése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • gépész alvállalkozók kiválasztásában aktív részvétel
  • kapcsolattartás megrendelővel, szakági tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel, partnerekkel, beszállítókkal
  • műszaki észrevételek, szakmai javaslatok kidolgozása
  • rendszeres és ad-hoc projekt elszámolások előkészítése, egyeztetése
  • projektek eredményességének, ütemterv szerinti előrehaladásának nyomon követése, biztosítása
  • szakági munkatársak szakmai irányítása

Elvárások

  • középfokú szakirányú (épületgépész technikum) műszaki végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • TERC költségvetés készítő program felhasználói szintű ismerete
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés
  • gyors helyzetfelismerés, jó problémamegoldó készség
  • ajánlatkészítési és projektvezetési gyakorlat

Előny

  • aktív kamarai FMV regisztráció

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett jövedelem
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fiatalos, támogató szemléletű vezetőség
  • céges eszközök használata (gépjármű, laptop, mobiltelefon)

Űrlap kitöltésével jelentkezhet a meghirdetett állásajánlatra

    Fájl csatolás

    Önéletrajzét és motiváció levelét itt tuja becsatolni az állásajánlathoz.

    Az alábbi fájlformátumokat tudja feltölteni: doc, pdf, rtf, docx